GKS Teleszyna Przykona - strona oficjalna

GKS Teleszyna Przykona

-----------------------------

Jardersport.pl

Sparingi lato 2018 seniorzy!

• autor: k.p.t., 2018-07-11 19:42

Małymi krokami zbliżamy się do kolejnego sezonu piłkarskiego. W naszej lidze pojawią się trzy nowe drużyny KS Mostki, Znicz Władysławów oraz Gks Olszówka zapowiada się bardzo emocjonujący sezon.Do treningów seniorzy powracają już za tydzień. Chętnych do spróbowania swoich sił w naszej drużynie zapraszamy

W nadchodzącym okresie przygotowawczym nasz zespół towarzysko zmierzy się z :

- 27.07 Warta Krzymów (w Krzymowie)

- 4/5.08 Świnice Warckie (godz. i miejsce do ustalenia)

- 11/12.08 Grom Malanów (godz. i miejsce do ustalenia)

-18/19.08 Dragon Dzierzbin (godz. i miejsce do ustalenia)

- 25/26.08 Orzeł Kawęczyn (najprawdopodobniej będzie tu już 1 kolejka ligowa)

Młodzież sparingowo z Widzewem !!!:)

• autor: k.p.t., 2018-07-05 22:43

W dniu dzisiejszym wiele bardzo cennego doświadczenia zebrała nasza drużyna młodzieżowa. Udało się rozegrać spotkanie sparingowe z rówieśnikami trenującymi w Akademii piłkarskiej Widzewa Łódź. Grupa "widzewiaków" przebywała na krótkim obozie nad jeziorem Przykońskim i korzystając z okazji zagraliśmy z nimi sparing na Orliku 4x15 minut. Chłopaki z rocznika 2007/08 od września będą występować w kat młodzika młodszego w rozgrywkach organizowanych przez Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Miejmy nadzieję, że nowe doświadczenie zaowocuje w przyszłości i przełoży się na dalszy rozwój chłopców.